Hakkımızda

Ambarlı Limanı, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda İstanbul Boğazı girişinin 22 mil batısında LAT 40º 58′ N LONG 028º 41′ E coğrafi konumundadır. Marmara Bölgesi ekonomik faaliyetler olarak Türkiye’nin en önemli bölgelerinden biridir. Ambarlı Limanı, 5 km mesafedeki E5 ve TEM otoyollarıyla tüm Marmara Bölgesi’ne taşımacılık imkânı ile bağlanmaktadır. Bu sebeple AkçansaPort Organize Sanayi Bölgelerine kolay ulaşım avantajına sahiptir. Ayrıca, Ambarlı Limanı İstanbul Havaalanı’na 48 km, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 75 km mesafededir.

Şirketimiz İstanbul-Ambarlı, İzmir-Aliağa, Yalova’da, bulunan terminalleri ile müşterilerimize en hızlı hizmeti vermektedir.

Tüm yükleriniz için en güvenilir butik liman anlayışına sahip Akçansa Port‘un önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir. Deniz taşımacılığı ve lojistik taşımacılık ağı ile her türlü edinilen deneyimler doğrultusunda uluslararası standartlar, yüksek kalite ve modern liman işletmeciliği anlayışı içinde müşterilerimize konteyner, dökme yük, genel yük, sıvı yük, proje yükü ve RoRo hizmetleri vermekteyiz.

Vizyonumuz / Misyonumuz

Misyon : Butik liman anlayışımızla hızlı ve kaliteli hizmet için müşterilerimizin çözüm ortağı olmak.
Vizyon : Tüm sınırların ötesinde sürdürülebilir büyümeyi sağlamak.

“Dökme yüklerinizde çözüm ortağıyız”
“Butik liman anlayışımızla ayrıcalıklı hizmet vermekteyiz”
“Butik liman anlayışımızla hızlı ve kaliteli hizmet için çözüm ortağıyız”
“Dökme yük hizmetinde Ambarlı’nın bir numarasıyız”

Belgelerimiz